Bostancı esmer hoşu dost kadın Azra

İstanbul Anadolu yakasın nezih ilçesinden olmuş olan Bostancı ilçesinden herkese merhabalar, ben Azra.

İstanbul Anadolu yakası Bostancı ’da yer almış olan ve tarafınızdan tanımlanmış olacak iş gereği seyahat gibi bir çok tasarı programınızda yalnızlığınıza bir kaç saatlik “Bostancı escort” olarak refakat etmiş olduğumdan dolayı ve bu profil sayfasını bilgilerim ile ziynetliyorum.

Bilgilerimin ve fotoğraflarımın olmuş olduğu profil sayfam aracılığıyla umarım birbirinden hoş duygulara sahip olmuş olan insanlar ile hoş arkadaşlıklar edinebilirim. Eğer, aramış olduğum beyefendi kriteri dışında, bakım mevzusunda noksan olmuş olan ve kadın ruhundan kavramayan beyler ile netlikle görüşme programında bulunmuyorum.

Hatta, bu cins bir gidişatta ve dostluk ismine olmuş olan görüşme programını iptal etme olasılığını anımsatırım. Tarafınızdan tanımlanacak olan ve benimde dahil olmuş olduğum dostluk ismine görüşme programlarımı en az bir yada iki saat evvelinden ve buluşma biçiminde hakikatleştiriyorum. Buluşma arzı olmamış olan görüşme programlarına reelleştirmiyorum. Buluşma ve bir öteki çok bilgi için, beni dilediğiniz müddet arayabilirsiniz. Görüşmek üzere, sevinç dolu günler dilerim.