Erkek G Noktası Nasıl Uyarılır?

Daha evvel de belirttiğimiz gibi, bu erkek Acıbadem escort erojen bölgesiyle oynamak ve onu uyarmak, yalnızca penisi uyarmaktan çok daha yoğun ve kalıcı bir orgazma erişmeye takviyeci olabilir. Ancak, bu erkek erojen bölgesinin nasıl aktifleştirileceğini öğrenmek anahtardır! Erkek G noktasını uyarmanın iki yolu :

Erkek G noktasının uyarılması: Yöntem 1

İlk yöntem, erkek perine bölgesine masaj yaparak oldukça yoğun bir orgazm oluşturmayı emeller. Bunu yapmak için, perineal bölgeye, testisler ve makat arasındaki boşluğa işaret parmağınızla hafifçe bastırın ve masaj yapın.

Erkek G noktasının uyarılması: Yöntem 2

Bu yöntem orgazma erişmeye çalışırken azıcık daha fazla zaman ve sabır gerektirir. En iyi uyarılma için şu adımları izleyin;

Perineal bölgeye ve makat etrafındaki tene parmaklarınızla hafifçe masaj yaparak başlayın.

Erkeğinizin dik ve coşkulu olduğunu fark ettiğinizde, parmağınızı usulca ve zarifçe makatına sokarak başlayacaksınız. Adamın kendini rahat sezmesi için bunun zarifçe yapılması gerekiyor. Makat genellikle çok sıkı olduğundan ve sızıya neden olmadan girmek güç olduğundan, parmağın daha düzgün girmesi için azıcık kayganlaştırıcı kullanmanızı öneririz .

Makat ve perine bölgesine masaj yapmaya devam edin, her zaman erkeğinizin rahat sezdiğinden emin olun.

Parmak penetrasyonu daha yumuşak hareket ettiğinde ve o da kabul ettiğinde, parmağınızı orgazm olana kadar azıcık daha güçle daha süratli hareket ettirmeye başlayın.

Erkek orgazmını artırma hakkında daha fazla bilgi için, erkek orgazmını nasıl geliştireceğimizi tartıştığımız yazımızı okumanızı öneririz.