Sahibemin Köpeği, Hizmetçisi ve Seks Kölesi Oldum

Merhaba dostlar, sex hikayeleri okuduktan sonra, ben de yaşadığım bazı olayları yazmak istedim. Bu yazım ilk kez cinsel tabularımı deviren ve bana cinselliğin farklı güzergahlarını açan olaylar zincirinin başlangıcıdır. Ben 28 yaşında 1.93 boyunda sportif yapılı yakışıklı bir gencim. Lise yarıyılında başlayan cinsel yaşantım, etrafımda çok fazla kız dostum olmasından dolayı, hayatımın her yarıyılında çok renkli ve heyecanlı olmuştur. Cinsel hayatımda dönüm noktası olarak kabul ettiğim bazı olaylar Üniversite ’yi kazanıp İstanbul ’a yerleşmemle başladı.

O yarıyıla ait sosyal paylaşım sitelerinden birinde, çok hoşlandığım bir kız dostum yerine yanlışlıkla tanımadığım bir bayana çok laubali bir ileti attım. Her ne kadar yanlışlıkla atmış olsam da çok sert karşılık vermişti. Zaman içerisinde karşılıklı bu iletileşmelerde bana hakaret küfür kapsayan iletiler de attı. Ben de kendisini daha fazla kızdırmak için küfür etmesi güzelime gidiyormuş gibi davranıp ona müteveccih iletiler ile karşılık verdim. Reeline bakarsanız seneler içinde kızlar tarafından pohpohlanan ve çevresinde genelde kolay elde edilen kızlar bulunan ben, birinin bana sanalda da olsa bu biçimde davranması güzelime gitmişti.

Ben o zaman 21 yaşındaydım, Buse hanım 34 yaşındaydı. Msn ’de konuşurken bile bana aşağılayıcı sözcüklerle hitap ediyordu. Ben, “Gşanaydın Buse Hanım!” derken, o bana “Gşanaydın Salak!” ya da “Gşanaydın Köpek!” gibi kelimeler kullanıyordu. Bu reyin güzelime gitmeye başlamıştı, o beni aşağıladıkça ben ona saygı göstermeye başlamıştım. Senelerdir arttan kızlar koşan ben, çokta güzel olmayan bu bayan ile görüşebilmek için akşamları sabırsızlıkla bekler hale gelmiştim. O yarıyıl İstanbul ’u iyi öğrenmediğim için, bir gşan buluşup beni gezdirebileceğini söyledi. Çok sevinmiştim. İkimize de yakın olduğu için Taksim ’de buluştuk. Buse hanım, balık etli, 1.70 boyunda, iyi bir eğitim almış, çok keyifli güzel bir bayandı. Dışarıdan hanımefendi gibi görünen bu bayan, konuşmalarımızda, MSN ’deki kadar olmasada, sert söylemlerine, aşağılamalarına devam etti. Onun yanında, geçmişten gelen o şımarık davranışım, kendini itaat eden bir köleye dönüştürmüştü. İstanbul ’un turistik ve tarihi yerlerinde geçirdiğimiz güzel bir gşan olmuştu.

Akşam olup eve döndüğümde, MSN ’i açıp kendisine beni gezdirdiği için teşekkür ettim.

O an artık benim de boynumda bir tasma var gibi hissettim. Birkaç gşan sonra mektepte telefonuma, “Bu akşam 9 ’da hazır ol!” diye bir ileti geldi. Neye hazır olacağımı bilemez halde eve gidip duşumu alıp giyindim. Tekerrür bir ileti attı ve belirttiği adresteki Bar ’a gittim. Buse hanım çok sexy giyinmiş, çevresindeki erkekler kendisine besin gibi bakıyordu. Ben gelmeden evvel Bar ’da tanıştığı bir erkekle beni tanıştırdı. Benim yanımda başka erkeklere kur yapması garibime gitmiş, ama aynı zamanda tutumundan da beğenmiştim. O gece Buse hanım benim yanımda 2-3 erkekle tanıştı, beni onlara kuzenim diye tanıştırdı ve bir tanesi ile gece boyu yanımda seviştiler. Öpüşüp kahkahalar atıp eğlenirken benimle de sanki kırk senelik kankası gibi, tanıştığı erkeğin çok tatlı olduğundan, çok iyi öpüştüğünden ve çocuğun sikinin sertleştiğinden filan bahsetti. Ben olayın akışına vazgeçmiş, içip eğleniyordum. Gecenin sonunda Buse hanım ile beraber Bar ’dan ayrıldık ve evine doğru yola çıktık.

İstanbul ’un iyi bir mahallesinde güzel bir konutu vardı. Eşinden ayrıldığı için yalnız yaşıyordu.

Ardından salona geçip birer bardak daha şarap koyduk. Bana halen Bar ’da tanıştığı çocuktan bahsediyordu, benimle sanki bir kızla sohbet eder gibi, bana erkek değilmişim gibi davranması garibime gidiyordu. “Adam beni orada sikecekti, sende salak salak yanımda oturuyorsun!” deyip kahkaha attı ve “Gerçeğinde seni kuzenim değil de köpeğim diye tanıştırcaktım!” diye de ilave etti. Ben de “Tanıştırsaydınız o zaman!” diyerek güldüm. “Daha köpeğim olmadın!” diyerek ayağını suratıma doğru uzattı. O an içimdeki itaat duygusu kabardı ve ayağını koklamaya başladım. Ayağını indirerek yere doğru uzattı, ben de peşinden köpek gibi dört ayak üzerinde yerde ayağını koklamaya başladım. “Aferim köpek, senin boyun çok uzun ve büyüksün, ama senin ismin Fino olsun bundan sonra!” dedi. Şarabını içerken dakikalarca ayaklarını koklalatıp yalattı. Saçlarımdan sürükleyerek yanağımı hafif sertlikte tokat atar gibi okşadı ve “Uslu bir köpek olmazsan yanağını kızartmak zorunda kalırım, o surattan iyi hizmet et, tamam mı!” dedi. Yalnızca, “Evet Buse hanım!” diyebildim. Ben ayağını yalarken bana hakaret ediyor, küfür ediyordu.

“Aferin pezevenk köpek, iyi yalarsan belki götümü de yalatırım sana!” dedi. O an buna çok sevinmiştim, ayağını daha isterik bir biçimde yalamaya devam ettim. Buse hanım bunu sezince güldü ve üzerimdekileri çıkarıp yalnızca Boxer ile kalmamı buyurdu. Bunun için ayağa kalkmaya çalışırken yanağıma sert bir tokat yedim. Eliyle yeri gösterip, “Sen hiç iki ayusu köpek gördün mü?” dedi. Dediğini yaptım ve tekerrür ayaklarını koklamaya başladım. “Sen bekle!” deyip içeriden tasma getirip boynuma taktı, “Bunları senin için aldım!” dedi, ben de ayağını öpüp teşekkür ettim. Beni tasma ile evin içerisinde bir vakit gezdirdi. Tuvalete giderken dahi beni yanında götürdü. O çişini yaparken bana ayaklarını yalattı. Kafamı kaldırmama izin vermediği için amını göremedim dahi. O gece beni köpek gibi kullandı, kalçamı ve sırtımı kızarana kadar kırbaçladı, hakaret etti ve tokatladı. Salonda hazırladığı yer yatağını göstererek, “Burası senin yuvan!” dedi. Bir kasenin içerisine su doldurup yatağın başına koydu, “Suyunu da burdan kapsasın!” diyerek kahkahalarla güldü. Emeli beni aşağılayıp daha sadık hale getirmekti.

Ben yanaşıp göt deliğini koklamaya başladım. Birkaç dakika sonra, “Tamam yeter, yala ve pakle şimdi!” dedi. Ben bu mükâfatın tadını çıkartıyor, teşekkür etmek için göt deliğini daha bir iştahla yalıyordum. Değişik taraftan, bayanlığının kokusunu sezip yalayamamakta beni çıldırtmıştı. Cesaret edip bayanlığını yaladığımda, saçımdan sürükleyip tokadı yapıştırdı, “Sana götümü yala dediysem, götümü yalayacaksın! Daha orasını haketmedin!” dedi. Onun da çok istediğini biliyorudum, ama bir köpeğin eğitilmesi kolay değildi. Gece boyu sertleşmiş sikimle öylece yatakta yattım. Anlaşılan erkeklere ve özellikle daha önceki eşine olan bu kızgınlığını, beni iyi bir köpek yaparak üzerinden atacaktı.

Sabah Buse hanımın tekmesi ile uyandım. “Uyan köpek! Seninle işimiz var bu gşan!” diyerek boynumdaki tasmayı sürükleyip tuvalete götürdü. Klozete oturup işemeye başladı. Bu sırada bu gşan neler yapacağımızın tasarısını anlatıyordu, “Evvel sana birkaç giysi almalıyız. Akşam sana azıcık bakım yapıcam. Konuklarımızın yanında köpeğim Seksi olmalı!” diyordu. İşemesi bitmişti. Beni başkalarının yanında bu biçimde kullanacağı için tedirgin olmuştum.

“Şimdi ayağa kalkıp duş al hazırlan! Bu iki gşan konuklarımız gelecek, onların yanında sevgilim olacaksın!” dediğinde içim gevşemişti. Hazırlandım giyindim. Ben kendisinden izin isteyip konutuma eşyalarımı almaya giderken, Buse hanım da benim için alışverişe çıkmıştı. Saat 4 gibi Levent Metro çıkışında buluşuk. Elindeki poşetleri alıp evine doğru yola çıktık.

Konutta tekerrür çizmelerini çıkarttım. Salonda çekyatın önüne dört ayak pozisyonunda durdum. Ayaklarını uzatıp dinleniyordu. “Sana çok güzel şeyler aldım. Dostlarımın yanında beni rezil etme. Yoksa yarın seni yapacağımı öğrenirim. Ne dersem yapacaksın, itiraz etmeye kalkma!” dedi. Ben de, “Buyurursunuz Buse Hanım!” diyebildim. Buse hanım daha önceki kocasının kendisini gelen dostlarının yanında hırpaladığından bahsetti. Bu olaydan sonra hemen duruşmaya müracaat etmiş ayrılmış. Anlaşılan şimdi bir erkeğe hakimiyet kurduğunu dostlarının yanında delil etmek istiyordu. Bu sırada sert bir tokat yedim, “Ben peşinen vurayım da, sonra beni güç vaziyette vazgeçme!” deyip tasmamdan çekti. Evvel banyoya geçtik, zati az olan bedenimdeki kılları aldık.

Yatak odasına geçtiğimizde bana aldıklarını gösterdi. 2 tane Hizmetçi önlüğü, 2 adet erkek G-String Tanga, göğsü yarıya kadar sarih beyaz bir Body, file biçiminde askılı siyah bir Body ve bir Fular.

Ben mucizevi donakalmıştım, “Bunlar nedir?” dediğimde, “Daha Önceki eşim moçonun, hayvanın tekiydi, bu gşan yanımda yumuşaklar gibi davranacaksın, seni onların yanında ezecem bana itaat edeceksin! Tamam mı ibne?” dedi. Ben şok olmuştum, bunu yapamazdım, itiraz ettim, ilk kez karşı gelmiştim. Tokat atıp, “O zaman siktir git konutumdan! Bir daha arama!” dedi. O an duraksadım, beni etkileyen bu bayanı silip soymazdım. Hiç bir şey söylemedim, başımı önümü eğdiğimi kavramıştı, yanıma gelip yanağımı sıktı, “Aferim ibne, şimdi bunları giy!” dedi. Altıma kırmızı G-String Tangayı giyip, üzerine düşük bel kotumu giydim, üzerime de Lolita aldığı beyaz Bodyi. Arkama geçip G-Stringimi iyice yukarıya çekti. İçimde garip duygular oluşmuştu. Senelerdir beraber olduğum kızlar beni bu biçimde görseler sanırım şok olurlardı.

Saat 8 gibi Buse hanımın dostları geldi. Gelen 3 bayan olduğu için sevinmiştim.

İçeri girdiklerinde tek tek tanıştık. Buse hanım beni sevgilisi olarak ibraz etti. Yan yana oturmuş sarmaş dolaştık. Buse hanım beni şarap koymam için içeri gönderdi. Bu sırada bayanlar, “Nerden buldun bu lolitaı, çok tatlıymış!” filan diye konuşuyorlardı. İçeri girip tek tek şaraplarını dağıttım. Ardından Buse hanım davetlilere terlik getirmemi istedi. Terlikleri almak için yere eğilirkin arkamdan giydiğim tanga alana çıktı. O sırada bir gülüşme oldu. Arkama bakamadım. Terlikleri verdiğimde konuklarımızın bakışlarının değiştiğini farkettim. “Ay ben çok hoşlandım bu çocuğu!” dedi bir tanesi.

Gşan boyu onlara hizmet ettim. Çok cümbüşlü geçiyordu, benim yanımda her mevzuda konuşuyorlardı, cinsellikten, erkeklerden… İyice ayyaş olmuşlardı. Buse hanım kızıp, “Böyle hizmet mi edilir? Git Hizmetçi elbiselerini giy gel!” dedi. İçeri geçip pantolonumu çıkarttım üstüme aldığı siyah fileli Body ’i giydim, aynı zamanda Hizmetçi önlüğünü taktım. Buse hanım “Bunlara böyle ibne, köpek muamelesi yapacaksın, ezeceksin ki senin kölen olsunlar!” diye anlatıyordu arkadaşlarına.

İçeri girdiğimde bir çığlık attılar. Kahkahalarla gülüyorlardı. Erkeksi davranışlarımın yanında böyle giyinmiş olmam Buse hanımı memnun etmişti. Ben de cümbüşe ayak uydurdum. Gece boyu onları eğlendirdim. Kah dans ettim, kah hizmet ettim. İçtiklerine masa dahi oldum.

Gece konuklarımız konutlarına giderken Buse hanımın suratındaki memnuniyet gecenin güzel geçtiğinin bir ifadesiydi. Buse hanım yanağımı sıkarak, “Aferim ibne, 5 dakika sonra odamda ol!” diyerek yatak odasına geçti. İçeri girdiğimde sexy iççamaşırlarıyla yatakta uzandığını gördüm. Yanına yanaştım saçlarımdan tutarak amına doğru yanaştırdı, “Kokla!” dedi. Amının kokusunu içime sürüklüyor, yalamak için can atıyordum. Kafamı iyice bastırınca amını doyasıya yalamaya başladım. Çıldırmış gibiydi, yaladıkça kıvaranıyordu. Kalçalarını sıkıyor, amını götünü her yerini yalıyordum. “Gir içime hemen!” dediğinde amı sırılsıklam olmuştu. Sikimi amına yerleştirdim, yavaş yavaş içine tamamını soktuğumda dudaklarımız birleşti. Çılgın gibi öpüşüyorduk. Bu gşan ona dostlarının yanında yaşattığım haz, yatakta bizi doruk noktasına ulaştırdı.

Delirmiştik ikimiz de. Öpüşerek içinde gidip gelmeye devam ettim. Sonra öylece dudak dudağa bekledik. İkimizin de soluk alıp verişleri süratliydi.

Masum bir öpücük verip teşekkür ettim. Arttan sarılıp yanına uzandım. Halen sikim kalçalarının arasından amına dokunuyordu. O sırada arkadan omuzlarını boynunu öptüm, o da kalçalarını oynatmaya başladı. Sikim tekerrür sertleşmişti, ama hemen girmek istemiyordum. Boynunu, sırtını, ardından yorganın altına girerek, göt deliğini, amını yalamaya başladım. Az evvel sikip içine boşaldığım amını yalıyordum. Tekerrür yanına geçip, arttan amına girdim. O an poposunu iyice yukarıya dikti. Sikerken kalçasına vurmaya başlayınca, beni döndürüp, “Orospu çocuğu, ibne!” deyip tokadı yapıştırdı. Ben sırt üstü uzandım, o üzerime çıktı. Üzerimde her zıplattığımda tokadı vuruyor, sövüyordu. Boşaldığını kavradığımda, ben de hemen boşaldım. Tekerrür yanıma uzandı. Sonra salondaki yer yatağını amaçlayarak, “Şimdi siktir git kulübene, ya da istersen tam gece göt deliğimi koklayarak yatarsın!” dediğinde, onun yanında kalmayı seçim ettim.

Sabah ta onu yalayarak uyandırdım. Sanırım Buse hanım gerçekten sevgilim olmaya başlamıştı. .